Piękne talerzyki deserowe

Współczesne panie domu uwielbiają mieć kuchenne utensylia na każdą okazję. Piękno ceramika jest dostępna w tak wielu sklepach, że czasami naprawdę trudno jest zdecydować się na jakiś konkretny wzór. Są przecież zastawy stołowe w rustykalnym stylu, ręcznie malowane w kwiaty. Są ozdobne talerzyki do deserów, ręcznie wykonane w niedużych manufakturach. Gdzie jest bogata oferta popularnych sklepów z dodatkami i akcesoriami do domu, w których również można znaleźć zastawę stołową. Na co się zdecydować? Zawsze i wciąż sprawdza się klasyka.

Klasyczne talerzyki deserowe

Klasyczne talerzyki deserowe czyli talerzyki białe lub kremowe, o okrągłym kształcie, ze złotym lub srebrnym brzegiem – to bezpieczny wybór, klasa sama w sobie, gwarancja tego, że stół uda się pięknie nakryć. Takie proste i ponadczasowe talerzyki pasują tak naprawdę do bardzo wielu filiżanek, kubków, nawet nie będących od kompletu. Zatem dowolnie zestawiać je z innymi elementami zastawy, zawsze osiągając doskonały efekt.

Proste białe talerzyki do deserów

Co ważne, na prostych białych lub kremowych talerzykach deserowych, świetnie będą wyglądały praktycznie wszystkie ciasta. Zarówno te czekoladowe, biszkoptowe, z owocami albo z makiem – na białych talerzykach wyglądają jeszcze bardziej apetycznie. Nie ma zatem sensu szukać wymyślnych wzorów i kolorów – klasyka jest i będzie w cenie.