Funkcje i parametry zmywarki wio 3o33 del

Nie jest łatwo wybrać idealną zmywarkę do swojego domu. Poszczególne modele różnią się między sobą różnymi funkcjami i atrybutami. Urządzenie, którym się dzisiaj zajmiemy, to zmywarka wio 3o33 del. Nie będziemy mówić, czy jest to sprzęt dobry czy zły. Podamy i opiszemy konkretne funkcje i możliwości tego modelu, a każdy oceni sam, czy jest to dobry wybór dla niego.

Klasa energetyczna A+++ – klasa energetyczna jest parametrem, który pozwala ocenić przyjazność urządzenia dla środowiska. To jednak nie wszystko, ponieważ im bardziej energooszczędne urządzenie, tym mniej zapłacimy za rachunki.

Poziom hałasu 4 3dB – im więcej decybeli, tym urządzenie jest głośniejsze. Dla porównania, szelest liści to 10 dB, szept ma 20 dB, szum w biurze wynosi 50 dB, a ruch uliczny – 90 dB.

Zużycie wody 10 litrów na cykl – 10 litrów to mniej więcej tyle, ile w zgrzewce wody mineralnej. 

Program „1H Wash&Dry” – spośród 11 różnych programów, wyróżnia się „1H wash&dry”. Jak sama nazwa wskazuje, zmywarka wio 3o33 del umyje oraz wysuszy naczynia w ciągu godziny.

Silnik inwerterowy – ten rodzaj silnika nieco różni się od standardowych. Powoduje mniejszy hałas oraz redukuje ilość wibracji. 

Składane grzebienie w dolnym koszu – składane grzebienie to dodatkowy techniczny element w zmywarce, o który trzeba zadbać. Jakie korzyści przynosi? Pozwala na dopasowanie dolnego kosza do różnych typów naczyń, w zależności od naszych aktualnych potrzeb. 

Aquastop – jest to funkcja, która daje możliwość odcięcia dopływu wody w razie nagłej awarii.

PowerClean Pro – ten system tworzą specjalne dysze, które służą do usuwania szczególnie trudnych zabrudzeń. Posiada go między innymi właśnie zmywarka wio 3o33 del od firmy Whirlpool.

Oferta sprzedażowa zmywarek Whirlpool dostępna pod adresem: https://sklep.gkpge.pl/zmywarka-wio-3o33-del